Edustus

JujuJoensuu 17-18
HARJOITUSAJAT
Ma: Urheilutalon puntti 17.00-18.00
Ti: Utra 18.30-20.00
Ke: Urheilutalo 18.30-20.00
To: Utra 19.30-21.00
La: Urheilutalon puntti 9.30-11.00
La: Utra 16.00-18.00

JOUKKUE
Pelaaja Pelipaikka
Nea Hämäläinen YP
Jenna Miinalainen KT
Vilma Romppainen KT
Viivi Huovinen KT
Jasmin Vatanen YP/P
Siiri Hartikainen YP
Venla Viinijoki L
Jonna Vaskonen P
Rosa Malinen YP
Sini Kesänen YP/H
Iiris Parkkinen KT
Juulia Kainulainen H

Valmentajat
Matti Hämäläinen
Kimmo Räsänen

Otteluohjelma ja Tulospalvelu


Pvm Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue

14:30:00Viikin MonitoimitaloHEL Volley 2Juju Joensuu

15:00:00Salon UrheilutaloViestiJuju Joensuu

15:00:00Lähitapiola-Areena, KuortaneKuortaneJuju Joensuu

16:00:00Rantakylän urheiluhalliJuju JoensuuJyLe

13:00:00Huhtasuon yhtenäiskouluJyLeJuju Joensuu

16:00:00Rantakylän urheiluhalliJuju JoensuuLP-Vampula

17:30:00Joensuun UrheilutaloJuju JoensuuKuortane

17:00:00Huittisten ammatti- ja yrittäjäopistoLP-VampulaJuju Joensuu

14:00:00Oriveden liikuntahalliOrPoJuju Joensuu

12:30:00Joensuun UrheilutaloJuju JoensuuViesti

15:00:00Joensuun UrheilutaloJuju JoensuuHEL Volley 2

Edustuksen viimeisimmät uutiset:

Share Button