Edustus

JujuJoensuu 17-18
HARJOITUSAJAT
Ma: Urheilutalon puntti 17.00-18.00
Ti: Utra 18.30-20.00
Ke: Urheilutalo 18.30-20.00
To: Utra 19.30-21.00
La: Urheilutalon puntti 9.30-11.00
La: Utra 16.00-18.00

Joen Jujun naisten 1 – sarjan joukkue 2017 -2018
· tiedot päivitetty viimeksi 7.2.2018

Nro Nimi Ikä Pituus Pelipaikka Kasvattajaseura Pelikokemus Maajoukkue
2 Viinijoki Venla 17 162 Libero Joen Juju 1-sarja
3 Kainulainen Juulia 18 181 Hakkuri Kalliosuon Sisu 1-sarja
5 Vatanen Jasmin 17 170 YP/passari Joen Juju 1-sarja
6 Parkkinen Iiris 20 174 Hakkuri/KT Suomussalmen Palloseura 1-sarja
7 Romppainen Vilma 17 176 Hakkuri/KT Joen Juju 1-sarja
8 Kesänen Sini 17 176 Yleispelaaja Varkauden NMKY 1-sarja, Liiga
9 Miinalainen Jenna 20 180 KT Joen Juju 1-sarja
12 Huovinen Viivi 20 177 KT Leppävirran Viri 1-sarja
13 Vaskonen Jonna, kapteeni 20 171 Passari Joensuun Prihat/Joen Juju 1-sarja, Liiga U17, U19
14 Malinen Rosa 21 173 Yleispelaaja Joensuun Prihat/Joen Juju 1-sarja
15 Hartikainen Siiri 15 174 Yleispelaaja Kontiolahden Isku/Joen Juju
16 Hämäläinen Nea 21 180 Yleispelaaja Joensuun Prihat/Joen Juju 1-sarja, Liiga U15, U17, U19
Keskiarvoja 18,6 174,5

1-valmentaja Hämäläinen Matti

2-valmentaja Räsänen Kimmo

Otteluohjelma ja Tulospalvelu


Pvm Aika Paikka Kotijoukkue Vierasjoukkue

Edustuksen viimeisimmät uutiset:

Share Button